Kurumlarımız

AS Steel, müşterilerine ve iş ortaklarına tam kapsamlı inşaat taahhüt, danışmanlık ve müteahhitlik hizmetleri sunar. İşverenler, henüz mimari konsept aşamasındaki projelerinin, optimum çelik kullanımı ve modern taşıyıcı sistem çözümleri ile planlanmasında, AS Steel’den danışmanlık desteğini alabilirler. Anahtar Teslim Tam Kapsamlı Müteahhitlik Hizmeti ile betonarme altyapı dâhil; mimari, statik, mekanik, elektrik, yangın ve diğer proje disiplinlerine ait tasarım ve uygulama çalışmalarının tek elden sorunsuz şekilde koordine edilmesi sağlanmaktadır.

Partnerler & Kurumlar

Türkiye İhracatçılar Meclisi
Türkiye İhracatçılar Meclisi, bölgesel ve sektörel bazda faaliyet gösteren 61 ihracatçı birliğini, 27 ihracatçı sektörü, ihracatçılara ve ihracatçı birliklerine hizmet veren 13 Genel Sekreterliği ulusal ve uluslararası düzeyde temsil etmektedir.
İstanbul Demir Ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği
Birliğimiz iştigal alanı altına giren sektörlerde yaşanan sorunlar, öneriler ve çözümler sektörün önde gelen firma ve derneklerinden katılımcılar ile Yönetim Kurulu Üyelerimizin Başkanlığında yapılan toplantılarda ve çalıştaylarda değerlendirilmektedir.
Çelik İhracatçıları Birliği
Türk çelik sektörünü dünyaya tanıtmayı ve pazar payımızı artırmayı birincil hedef olarak belirleyen Çelik İhracatçıları Birliği, aynı zamanda ürünlerimizin ithalatçı ülkelerin ihtiyacına uygun çeşit ve kalitede ürünler haline getirilmesini sağlamak ve ihracatçılarımızın yurtiçi ve yurtdışında karşılaştıkları sorunları çözmek amacıyla üyelerine hizmet vermektedir.
İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri
İhracatçı Birliklerimiz öncelikli olarak, çalışma konularına giren alanlarda ülke ihracatının arttırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi ve ihracata konu olan ürünlere rekabet gücü kazandırılmasına yönelik çalışmalarda bulunarak, üyelerine yardımcı olmaktadır.